BİZ ve MEKANIMIZ:
Anneler ve çocukları için tüm detayların düşünüldüğü mekanımızda, anneler lezzetli ikramlar eşliğinde rahatça sohbet ederken, çocuklar animatörlerle birlikte gönüllerince eğlenebiliyor. Yaş grubuna uygun olarak hazırlanan animasyon programında grubun istekleri de göz önüne alınarak çeşitli etkinlikler yapılıyor; hazine avı, balon patlatmaca, çuval yarışı, halat çekişme, sahnede şarkı söyleme, karaoke, dans etme, yüz boyama, şekilli balon… İsteğe göre pinyata, kurabiye süsleme atölyesi, illüzyon gösterisi, kukla tiyatrosu gibi etkinlikler de eklenebiliyor.

Erenköy Kazasker’de, Minibüs yoluna yakın, merkezi konumda olan mekanımızın girişinde 35 kişilik ferah bir yetişkin oturma alanı bulunuyor. Buradan bir bölmeyle ayrılmış çocuk oyun ve yemek alanına geçiliyor. Alt katta bulunan top havuzumuz, mini salıncağımız ve çeşitli oyun alanlarımız yine çocuklarımızın keyifle vakit geçirebilecekleri rahatlığa sahip…

Parti süslemelerini de istekleriniz doğrultusunda kişiselleştirmek mümkün. Temalı dekorasyon veya isme özel ayrıntılar, fotoğraf çerçeveleri, bardaklar, tabaklar, çikolatalar, lolipoplar, peçetelikler, hediye poşetleri, süslü pipetler, bannerlar...

Kısacası misafirler detaylarla uğraşmadan çocuklarıyla birlikte keyifli ve unutulmaz anların tadını çıkartırken, beklentilerini gerçeğe dönüştürüyoruz.

Ayrıca mekandan bağımsız olarak, annelerin tercih ettikleri ortamlara da taşınan söz konusu hizmetler, kişisel tercihlere göre farklılaştırılabiliyor.